Prosinec 2007

Rachel Green

29. prosince 2007 v 17:21 | Piperka |  Rachel Green
Do Přátel se Rachel dostane po útěku ze svatby, kde si nevezme zubaře Barryho. Začíná jako rozmazlená holčička svého papínka, která bez kreditních karet neudělá ani krok. Postupem času ze začíná za podpory všech přátel stavět na vlastní nohy a sežene si práci v kavárně Central Perk až se posupně dostala přes obchodní dům Bluming's dale k Ralphu Laurenovi.

Rachel je krásná a nemá nouzi o nepřízeň mužů, ale žádný vztah nebyl tak dlouhý a jiskřivý jako s Rossem, s kterým má i holčičku Emmu. S Rossem se v opilosti v Las Vegas vdala, pak se ale zase rozvedli.
Také má dvě sestry Amy a Jill.


Design č.1

27. prosince 2007 v 17:15 | Piperka |  Layouts
Ahojky! Tak jsem vytvořila 1. design na této stránce a doufám že se vám líbí:
Name: Lovely Jennifer
Featuring: Jennifer Aniston
Colours: Black & Grey & White
Design by: Me (Krychle)
Od: 27.12.2007
Do: 17.2.2008
Záhlaví 800x600

Jennifer Aniston-Životopis

27. prosince 2007 v 16:32 | Piperka |  Jennifer Aniston
Jennifer se narodila 11.2.1969 v Californii v USA. Jennifer Aniston je dcera herce Johna Anistona (hvězda NBC televizního seriálu Tak jde čas "Days of Our Lives") a matky herečky/modelky. Jennifer vyrůstala v prostředí filmového podnikání. Je řeckého původu a rok svého dětství strávila právě v Řecku spolu se svými rodiči. Když však její otec dostal roli v sérii Love of Life, celá rodina přemístila do New Yorku (V době kdy ji bylo 9 let). Ve věku jedenácti let začala navštěvovat divadelní klub Rudolf Steiner School, kde se věnovala také kreslení. Její zkušenost z Rudolf Steiner School jí umožnila objevit spalující vášeň pro svět umění, kde záhy prokázala své kvality. Pár jejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižním newyorském Metropolitan Museum of Art (Metropolitní Muzeum Umění).

Svou hereckou kariéru započala na newyorské škole High School of the Performing Arts, kde promovala v roce 1987. Po jejím dokončení v roce 1987 vytvořila několik vynikajících divadelních rolí ve hrách jako "For Dear Life" v Public Theatre nebo v "Dancing on Checker's Grave". Jejím televizním debutem se stala TV serie "Molloy", a poté následovaly další jako "Ferris Bueller", "The Edge" a "Muddling Through", "Herman's Head", "Quantum Leap" a "Burke's Law". Také si zahrála ve filmu s keltskou tématikou "Leprechaun" (1993), ale film byl naprostý propadák.

Role upovídané Rachel Greenové v televizním seriálu Přátelé "Friends", kde měla původně hrát roli Moniky ji vynesla dvě nominace na Emmy v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli a čtyři People's Choice Awards v kategorii Nejlepší herečka v komedii. Byla rovněž nominována na Zlatý globus v kategoriích Nejlepší herečka ve vedlejší roli v komedii, dramatu nebo minisérii. Svou první Emmy získala v roce 2002 v kategorii Nejlepší herečka v komediální sérii, o rok později v té samé kategorii získala nominaci na Zlatý globus a letos nominaci na cenu Emmy. Z Jennifer se najednou od roku 1994, kdy přišla první série Přátel stala hvězda a sex symbol. Její charakteristický účes inspiroval hodně žen po celém světě. Bylo natočeno již mnoho serií a všechny obletěly svět s velkým úspěchem. Po boku Jennifer se v Přátelých objevili Courteney Cox-Arquette, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer a Lisa Kudrow.

S Anistoninou nenadálou slávou přišly filmové nabídky. Nejprve vytvořila menší role v produkci Edwarda Burnse v romantické komedii Ona, jedině ona "She's the One" (1996) po boku Cameron Diaz. Hlavní role pak ztvárnila v romantické komedii Perfektní záskok "Picture Perfect" (1997).

Další informace o filmech, které natočila naleznete ve Filmografii

Webmiss...

27. prosince 2007 v 16:20 | Piperka |  Webmiss
webmiss

charmedpiperka@seznam.cz
200-311-695
twitter.com/annie_piperka

Rozcestník-Friends/Přátelé

27. prosince 2007 v 16:05 | Piperka |  Friends
Tak další rozcestníček:-)

Series

27. prosince 2007 v 15:56 | Piperka |  Seriály
The Vampire Diaries Bones True BloodAhoj!

27. prosince 2007 v 15:35 | Piperka |  notices
Ahojky! Rozhodla jsem se, že si založím blog o všem možném. Mám ještě jeden TADY, ale ten je jen o seriálu Charmed/Čarodějky. Doufám, že se vám můj bloček bude líbit:-)
Vaše Piperka