Únor 2008

O Rory Gilmore

21. února 2008 v 19:58 | Piperka |  Rory Gilmore
Rory Gilmorová je dcerou Lorelai Gilmorové. Rory miluje čtení knih a je velmi chytrá. Od narození je jejím snem stát se novinářkou. Dostane se na prestižní přípravmou školu - Chilton a pak chce jít na Harvard, ale časem změní názor a jde na Yale. K tomuto rozhodnutí jí pomůže její dědeček Richard, který také studoval na Yalu. Má za nejlepší přítelkyni svojí matku, Lorelai. Její další velkou přítelkyní je Lane, která je blázen o rockové hudby a další velkou přítelkyní je Paris Geller ale tam to bylo trochu složitější:-). Rory měla doposud tři přítele : první byl milý Dean, který ji velice miloval a ona jeho, ale nakonec se s ním rozešla kvůli Jessovi (synovec Luka). Jess jí nakonec opustí. Třetí muž jejího života je Logan, který je jejím současným přítelem. Jak to s nimi dopadne v 7. serii sem psát nebudu. V ČR to ještě nevysílali, ale určitě budou, tak to nechci prozrazovat.


Jsem zpět:-)

21. února 2008 v 16:45 | Piperka |  News in blog
Ahojky, tak jsem zpátky....Sem stejně nikdo nechodí...njn....Ale to se určitě zlepší:-) Jsem optimista. V tom penzionu se mi hrozně líbilo, je to tam moc pěkné:-))) Vážně jsem si odpočinula a teď budu pracovat hlavně na tom, aby sem chodili nějaký lidi:-D Tak pa

Jedu pryč...

18. února 2008 v 10:00 | Piperka |  News in blog
Ahojky, jelikož mám tento týden prázdniny, dneska odjížním s mamkou na tři dny do nějakého penzionu, co vede mámina kámoška.... Bude se mi po vás stýskat, ale musím si oddechnout od školy a tak podobně....Tak se tu mějte krásně a ve čtvrtek nebo v pátek ahoj!
Piperka

Životopis Alexis Bledel

17. února 2008 v 17:03 | Piperka |  About Alexis Bledel
Alexis se narodila 16.09.1981 v Hustonu s Texasu(USA). Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka. Alexis Bledel jako 16ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.

Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režisér ji ihned vyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: " Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout uz 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis Bledel nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou. Ke konci června 2006 se po 3 a půl leté známosti rozešla s Milem Ventimigliem se kterým také hrála v serilu Gilmor Girls. Bohužel se už dohromady nedali.Na začátku února to Milo potvrdil.
Alexis Bledel
Alexis Bledel
Alexis Bledel
Milo Ventimiglia
Toto je MiloBlends...by Piperka

17. února 2008 v 14:59 | Piperka |  Blendy
Ahoj, tak jsem se rozhodla tu trochu rozšířit počet zveřejněných blendů... některé se mi líbí, některé ne... ale stejně je sem dávám všechny:-D Všechny jsou v celém článku...:

Alexis Bledel...
Alexis Alexis Alexis

Graphic-rozcestník

17. února 2008 v 14:23 | Piperka |  Moje grafika
Moje tvorba:

Design č.2

17. února 2008 v 14:06 | Piperka |  Layouts
Ahojky, jak jste si asi všimli, mám nový design. Vytvořila jsem ho dneska a douffám že se vám líbí. mám nový styl grafiky a myslím, že je lepší než ta předešlá:-))
Name: Don't worry, be happy!
Feat: Alexis Bledel
Colours: Darkorange & Lightorange
By: Me-Piperka
Od: 17.února 2008
Do: 1. března 2008
Tak pište jak se vám líbí:-)
Ještě jedna věc...s novým designem přichází i moje staronová přezdívka, takže už nejsem Krychle, ale stejně jako na mém 2. blogu jsem Piperka

About Gilmore Girls

17. února 2008 v 13:28 | Piperka |  O seriálu Gilmore Girls
Ahojky tak sem zase tady a přidávám sem další seriál.... Tentokrát můj 2. nejoblívbenější a to Gilmorova děvčata, který dávali na Nově, ale bohužel už skončil....
Popis:
Gilmorova děvčata (Gilmore girls) je velmi úspěšný komediální seriál americké televizní stanice WB (nově CW). Natáčí se od roku 2000 a pochází z dílny úspěšné scénáristky a producentky Amy Sherman-Palladino, kterou v roce 2006 nahradil v její funkci David Rosenthnal. Seriál má prozatím šest sérií, sedmá je připravená pro sezónu 2006/2007; podle všeho má být poslední.
Hlavní hrdinka seriálu, v první sérii třiatřicetiletá Lorelai Gilmore (Lauren Graham) je krásná, vtipná, na kávě závislá vedoucí hotelu Nezávislost a hlavně svobodná matka šestnáctileté Rory (Alexis Bledel). Bydlí v malém connecticutském městečku Stars Hollow, kde starosta Taylor Doose (Michael Winters) každý týden pořádá nějakou slavnost, slečna Patty (Liz Torres) dává hodiny tance, Kirk (Sean Gunn) nejspíš rozjíždí další ze svých neuvěřitelně úspěšných podniků a nejlepší kávu tu zaručeně koupíte v bistru U Luka (Scott Patterson).
Lorelai a Rory stojí v centru dění celého městečka a spojují spolu všechny ostatní postavy. Přestože každý člověk je zajímavý sám o sobě a dostane dost místa, tak právě ony dokážou strhnout většinu pozornosti. Naštěstí ne natolik, aby vás osudy ostatních nezajímaly, ale za chvíli budete chtít vědět, co se děje s "děvčaty".

Děj je na první pohled celkem jednoduchý. Studium Rory na Chiltonu a její sen jít na Harvard, její první lásky a vztahy. Lorelai vede hotel, má starosti svobodné matky a občas hledá přítele. Postupem času samozřejmě postavy stárnou a jejich pozice se mění a další lidé zasahují do jejich života.
Ale víc už se psát nebudu, top napíšu do popisu jednotlivých serií:-)

Gilmorova děvčata-rozcestník

17. února 2008 v 12:10 | Piperka |  Gilmorova děvčata
Tak a další rozcestník, vím, že je to tu samý rozcestník, ale nějak to udělat musím:-)))