About Gilmore Girls

17. února 2008 v 13:28 | Piperka |  O seriálu Gilmore Girls
Ahojky tak sem zase tady a přidávám sem další seriál.... Tentokrát můj 2. nejoblívbenější a to Gilmorova děvčata, který dávali na Nově, ale bohužel už skončil....
Popis:
Gilmorova děvčata (Gilmore girls) je velmi úspěšný komediální seriál americké televizní stanice WB (nově CW). Natáčí se od roku 2000 a pochází z dílny úspěšné scénáristky a producentky Amy Sherman-Palladino, kterou v roce 2006 nahradil v její funkci David Rosenthnal. Seriál má prozatím šest sérií, sedmá je připravená pro sezónu 2006/2007; podle všeho má být poslední.
Hlavní hrdinka seriálu, v první sérii třiatřicetiletá Lorelai Gilmore (Lauren Graham) je krásná, vtipná, na kávě závislá vedoucí hotelu Nezávislost a hlavně svobodná matka šestnáctileté Rory (Alexis Bledel). Bydlí v malém connecticutském městečku Stars Hollow, kde starosta Taylor Doose (Michael Winters) každý týden pořádá nějakou slavnost, slečna Patty (Liz Torres) dává hodiny tance, Kirk (Sean Gunn) nejspíš rozjíždí další ze svých neuvěřitelně úspěšných podniků a nejlepší kávu tu zaručeně koupíte v bistru U Luka (Scott Patterson).
Lorelai a Rory stojí v centru dění celého městečka a spojují spolu všechny ostatní postavy. Přestože každý člověk je zajímavý sám o sobě a dostane dost místa, tak právě ony dokážou strhnout většinu pozornosti. Naštěstí ne natolik, aby vás osudy ostatních nezajímaly, ale za chvíli budete chtít vědět, co se děje s "děvčaty".

Děj je na první pohled celkem jednoduchý. Studium Rory na Chiltonu a její sen jít na Harvard, její první lásky a vztahy. Lorelai vede hotel, má starosti svobodné matky a občas hledá přítele. Postupem času samozřejmě postavy stárnou a jejich pozice se mění a další lidé zasahují do jejich života.
Ale víc už se psát nebudu, top napíšu do popisu jednotlivých serií:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.