Březen 2008

3. spřátelený bloček:-)

25. března 2008 v 13:45 | Piperka |  Spřátelené bločky
Ahoooj:-) Už mám zese další super Sbéčko! Je fakt bezvadný! Na té stránešce najdete Phtoshooty všech možných lidí a já jsem tam našla obrázky, ze kterých jsem udělala design:-) Fakt bezva! Vede ho jedna super holčina roxy!
!!!TADY!!! najdete ten bezva bloček tak se určo koukněte:-)

Design č. 4

24. března 2008 v 13:13 | Piperka |  Layouts
Ahoooj! Tak je tu zase new design! Dlouho jsem sem nepřidávala, ale ve škole sme toho měli hrozně moc, ale teď už by se to mělo zlepšit. New design je zase s Alexis Bledel, protože mám tuhle herečku moc ráda a to záhlaví mi nějak vyšlo. Vlastně to vzniklo celkem náhodou...chtěla jsem si jen tak zkusit nějaký udělat, protože mám photoshop už jen na 3 dny a chtěla jsem si ho nechat na později, ale ten předešlý tu byl už docela dlouho a mám náladu na změnu. Tak jak se vám líbí?? Nezapoměňte na komentíky:-)
Náhled a něco o designu:
Name: Alexis Bledel
Feat: Alexis Bledel
Colours: Red & DarkOrange & White
Od: 24. března 2008
Do: No já nevím....
Tak to je tak všechno co bych řekla...Ahoj!

O Dr. Robertu Chaseovi

12. března 2008 v 21:22 | Piperka |  Dr. Robert Chase
Jeho specializace v oboru je kardiologie a intenzivní péče. V týmu Dr. House je nejdéle. Je mu asi třicet a pochází z Austrálie. Poté, co jeho matka zemřela se o něj staral otec, který umřel na rakovinu plic. Když se dozvěděl, že otec zemřel byl úplně mimo a to mělo za následek nedostatečnou péči a následnou smrt pacientky. Donášel na House sponzorovi nemocnice, který se ho chtěl zbavit, Edwardu Voglerovi. Často je cílem Housových vtipů a urážlivých poznámek. Několikrát měl poměr s Cameronovou.

Spojivky....

9. března 2008 v 10:48 | Piperka |  News in blog
Ahoj! Psala jsem, že už žádné flákání, ale bohužel....nemoc si mě zaswe dohnala....mám zánět spojivek...Pěkně mě to štve..oko mám jak balon a musim nosit sluneční brejle...a na comp můžu jen 10 min. max.
Tak se mějte papa!
Piperka

O Dr. Allison Cameronové

2. března 2008 v 20:41 | Piperka |  Dr. Allison Cameronová
Když Allison studovala medicínu řadila mezi elitu. Dr. Cameronová se specializuje na imunologie. Dříve pracovala jako internistka na Mayo Clinic, odkud se rozhodla odejít a poohlédnout se po lukrativnější práci. Allison byla vdaná, ale její manželství netrvalo dlouho, protože její muž měl rakovinu a zemřel půl roku po svatbě. Ještě než její muž zemřel, Allison čekala dítě, o které ale ještě před jeho narozením přišla.
Po manželově smrti se upnula na svou práci. Přijali ji v Princetonské nemocnici a zařadili jí do diagnostického týmu Dr. House. Má velkou představu o budoucnosti, ale bojí se, že si díky práci "nestihne" založit rodinu. Je velmi energická, ale také citlivá, upřímná a poctivá. S pacienty vychází skvěle, ale nerada jim nosí špatné zprávy. Má silné morální zásady a stojí si za nimi velmi tvrdě, i kdyby měla jít proti rozhodnutím Dr. House. Mezi její povinnosti patří i krotit Dr House, co se jeho vyjadřování i rozhodování týče, ale ne vždy se jí to daří.
Byla zamilovaná do Dr. House, ale ten o ní nejevil zájem. Už několikrát měla poěr se svým kolegou Robertem Chasem. (Jednou se s ním vyspala, když se sjela nějakou drogou, protože měla podezření na HIV, protože na ní pozitivní pacient plivnul krev).

2. spřátelený bloček:-))

2. března 2008 v 14:00 | Piperka |  Spřátelené bločky
→Ahoooj, tak mám další spřátelený bloček:-))
→Vede ho moje super kámoška Honey a je o Fergie:-))
→Je mooooc bezvadnej tak se na něj určo podívejte:-)))
→Klik na obrázek↓

O Dr.Gregory Housovi

2. března 2008 v 13:04 | Piperka |  Dr. Gregory House
Dr. Gregory House je hlavní hrdina seriálu Dr.House (originál House M.D.). Dr. Greg House Vystudoval "Johns Hopkins Medical School" a stal se specialistou v oboru neurologie, diagnostiky a infekčních chorob.
V současnosti Dr. House vede diagnostické oddělení a k ruce má tříčlenný tým, který, když řekne, udělá všechny testy. Členy jeho týmu jsou Dr. Allison Cameronová, Dr. Eric Foreman a Dr. Robert Chase. V seriálu vystupuje jako geniální lékař, který má však zvláštní a nemístný sarkastický smysl pro humor a nevybíravé způsoby. Jeho často urážlivý smysl pro humor se projevuje v podobě jízlivých, cynických a často na sex narážejících hlášek, kterým je ovšem těžké se nesmát.
Kvůli nekróze v levé noze(měl tromb ve stehně - sraženinu) kulhá a chodí o holi, proti bolesti do sebe neustále sype pilulky Vicodinu. Jako ignorant odmítá nosit lékařský plášť a neuznává vedení. Nerad pracuje s pacienty a říká: "Všichni lžou, tak proč se obtěžovat?" Dr. House se často se svým týmem sází o peníze a většinou vyhraje. Také velmi rád obtěžuje svojí šéfku Lisu Cuddyovou. Jeho nejlepším, a také nejspíš jediným přítelem je Dr. James Wilson, kterého také s oblibou štve a také mu veli rád jí jeho oběd:-D
Ve volném čase se věnuje hře na piáno, je závislý na seriálu "General Hospital" (na který se dívá i v pokoji s pacientem v komatu), nebo hraním počítačových her. Tedy, jestli se dá říc ve volném čase, on si najde čas i v práci.
Pět let žil se Stacy Warnerovou, nyní tvrdí, že naštěstí žádný osobní život nemá. Já osobně si myslím, že svojí šéfku Lisu Cuddyovou balí...:-)

1. spřátelený bloček:-))

1. března 2008 v 20:03 | Piperka |  Spřátelené bločky
Ahooooj!! Mám 1. spřátelený bloček:-))¨Vede ho Sabinkaa a je moooc super. Je o všem možném a je bezvadnej:-)
Určitě se koukněte!

Design č. 3

1. března 2008 v 19:20 | Piperka |  Layouts
Ahoj, už jsem zase změnila design. Měním design podle své nálady a mojí náladu už ten s Alexis přestal bavit. Tenhle je s Jennifer Morrison do takové zeleno modré barvy a podle mě se mi povedl. Co myslíte?
Náhled:
Name: Jennifer Morrison as Dr. Allison Cameron
Feat: Jennifer Morrison
Colours: MediumSpringGreen & DarkMediumSpringGreen
Od: 1.3.2008
Do: To ještě nevím....
Doufám, že se vám líbí a také doufám, že s novým designem přijsou i nový návštěvníci na můj bloček....


O seriálu Dr. House

1. března 2008 v 14:07 | Piperka |  →O seriálu Dr.House
Dramatický seriál Dr. House se odehrává na klinice Princeton-Plainsboro v New Jersey. Hlavním hrdinou je lékař Gregory House (Hugh Laurie), vynikající lékař s nevybíravými způsoby chodící o holi, který nemá rád pacienty. K ruce má tým složený z Dr. Allison Cameronové (Jennifer Morrison), Roberta Chase (Jesse Spencer) a Erica Foremana (Omar Epps). Jejich prací je každý týden řešit nějaký zvláštní, podivný a závažný případ, který je doplněn dalšími připady z pohotovosti, kde Gregory House nerad slouží. Každý pacient je uzdraven díky Housovým instinktům, které popírají standartní postupy diagnózy. Přiznejme si, že seriálů z nemocničního prostředí je velké množství a všechny jsou stejné, avšak to čím je seriál zajímavý a čím se odlišuje od ostatních je sarkastický humor a originální způsoby Dr.House. Ředitelkou nemocnice je Dr. Lisa Cuddyová a nebyl by to Dr. House, kdyby alespoň jednou během dílu nepřivedl Dr. Cuddyovou do prekérní situace. Dr. House často Dr. Cuddyovou štve, ale nedopustí, aby na trvalo opustil nemocnici, protože je to jejich nejlepší diagnostik.
normalhouses209