Srpen 2008


Design č.9

21. srpna 2008 v 15:50 | Piperka |  Layouts
Ahoj, no myslela jsem, ze dnes se uz na mámin comp nedostnu, ale nakonec se mi to povedlo, takze je tu nový desing... Prosím, piste názory, je to po dlouhé dobe, co jsem vytvorila neco ne moc podobného predchozím výtvorum. A ted nejaké info:
Name: Lovely Emily Deschanel
Feat: Emily Deschanel
Colors: Pink & LightPink
Made By: Piperka (Me)
Program: PhotoShop
Od: 21.8.2008
Do: No aspon mesíc tu bude....
Pro náhled mucíte kliknout na celý článek...

Pripravuju new design

21. srpna 2008 v 13:06 | Piperka |  News in blog
Ahoj, jeste jsem chtela ríct, ze uz mám pripravený new design. Tentokrát ne s Jennifer, ale s Emily Deschanel a bude do ruzové barvy... Myslím, ze je celkem povedený...ale nevim. Trochu na tomhle pocítaci blbne blog.cz, takze ho sem nemuzu dát, ale az se dostanu k máme, dám ho sem... Tak se mejte ahoj
Piperka

Seriál Sberatelé kostí

21. srpna 2008 v 12:44 | Piperka |  About Bones
Ahoj, na Prime po delsí pauze zacali zase dávat jeden z mých nejoblíbenejsích seriálu a to Sberatele kostí. Dávají je znovu od zacátku. Protoze jsem tu ted nebyla tak jsem 4 díly prosvihla, ale v úterý jsem se koukala a dneska se budu taky koukat. Pokud byste meli také zájem tak dnes je dávají ve 21:50 na Prime. No a já vám sem napísu neco o seriálu.
Dr. Temprance Brennanová je soudní antropolozka, a jelikoz je v tom co delá velmi dobrá, je zvána k prípadum FBI a spolupracuje se speciálním agentem Seeley Boothem. (V hlavních rolích Emily Deschanel a David Boreanaz). ,,Trošku jsem se učila střílet a musela jsem zvládnout také bojová umění. Pamatovala jsem si karate z vysoké školy, tak mi to docela šlo. Abych se zaběhala v odborných termínech, přečetla jsem desítky knih týkajících se soudního lékařství. A taky jsem strávila dlouhé týdny s Kathy, abych okoukala její práci," vzpomíná Emily, která v každém dílu perlí jedním odborným slovíčkem za druhým.
Dr. Brennanové agent Booth zacal hned v prvním díle ríkat "Kůstko" a tak to zustává stále, i kdyz ho Temprance napomíná a spolecne se svým lékarským týmem který tvorí Angela Montenegro (malírka, kreslí tváre mrtvých a navrací jim identitu), Dr. Zack Addy a Dr. Jack Hodgins, pomáhají agentu Boothovi na prípadechm kdy jsou tela uz moc rozlozená na obviklý zpusob identifikace.
Temprance také chodí s Boothem na výslechy a je s ním behem vysetrování a podle mého názoru se nakonec dají dohromady, ale nevím:-))

Tak jsem zase zpet....

21. srpna 2008 v 11:58 | Piperka |  News in blog
Ahoj, tak jsem zase zpátky... Prileteli sme z Kréty uz v nedeli v pul tretí ráno...:-D No, bylo tam celkem dobre, ale hrozný vedroooo...!! Podrobný popis nasí cesty mozná pozdeji pridám, ale dneska to nebude.. Dneska jeste stále drzím smutek.. Zjistila jsem totiz pred pár dny...uz v pondelí, ze moje nejoblíbenejsí hudební skupina se docasne rozpadla!! Néé! Red Hot Chili Peppers né! Nejmín na rok si dávají pauzu! Proc zrovna oni! Dozvedela jsem se to v pondeli celkem náhodou, ale uz to je dost dlouho co to oznámili... moc jsem nesledovala novinky... Ráda poslouchám jejich hudbu, miluju je, ale co nového se u nich deje jsem moc nesledovala. Vsichni uz maj nejaké solové plány a zpevák Anthony Kiedis se chce venovat synovi... Muj svet se zhroutil! Doufám, ze se zase dají dohromady! Snad ano...kazdá hudební skupina musí projít nejakou krizí nebo snad ne?? Verím tomu, ze se zase dají dohromady a zítra snad uz neco pridám nového i sem... Omlouvám se vsem a hlavne Affikum, ale snad to chápete...

Dnes odjíždím-9.8.2008-17.8.2008

9. srpna 2008 v 10:33 | Piperka |  News in blog
Ahoj, no tak dneska po třech týdnech doma odjíždíme na dovolenou na Krétu, na Krétě už sme jednou byli, ale to sme byli na jihu, teď jedee na sever... Letos snad všechny moje nej kamarádky(nepočítám lidi z netu) jeli na Krétu...Kromě jedné. No je to tam moc pěkné a už se tam těším... mám trochu strach z létání, ale od té doby, co se táta přestal koukat na pořad o leteckých katastrofách, už se skoro vůbec nebojím...Image Hosted by ImageShack.usne, že bych se bála, ale kdybych si měla vybrat mezi lodí a letedlem, vyberu si loď...Image Hosted by ImageShack.us No bude se mi po vás hrozně stýýýskat! Hrozně moc...Image Hosted by ImageShack.usa také se mi bude strašně stýskat po mém pejskoviImage Hosted by ImageShack.us, ale brácha bude doma, tak se o něj snad postará.... Image Hosted by ImageShack.us
No dneska odlítáme v půl osmé večer a v neděli 17. odlétáme z Kréty v 0:20Image Hosted by ImageShack.us
Tyhle pixelky se mi hrozně líbí...Image Hosted by ImageShack.us
No nic, pokud to stihnu, tak ještě předpřipravím nějaké články, ale nevím no...
Tak papa, mějte se famfárověImage Hosted by ImageShack.us Ne dělám si legraci, mějte se krásně!
PiperkaImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

Soutěže-rozcestník

7. srpna 2008 v 22:21 | Piperka |  Soutěže
VBS
Zatím jiné nebyli:-D

Velká Blendová Soutěž-Příhláška a pravidla

7. srpna 2008 v 22:19 | Piperka |  VBS
Ahoooj, vyhlašuju VBS, teda Velkou Blendovou Soutěž! Myslela jsem, že by to tu chtělo trošku oživit, a tak doufám, že se někdo přihlásíí:-))) Jde vlastně o grafickou soutěž, ale budou se vytvářet pouze blendy. Počet kol bude podle počku soutěících.
Pravidla:
1. Veškeré blendy, které odevzdáte, musí být vaší tvorby!
2. Musíte mít aspoň drobné zkušenosti, to znamená, že neberu blendy tvořené v malování!!!
3. Musíte mít blog nebo web...
4. Bude jak hlasování tak mé hodnocení... Upozorňuji, že kdo bude říkat sprosté nadávky kvůli hodnocení, bude ze soutěže vyloučen!(Věřte mi, už se mi to stalo)
5. Z prvních tří kol nikdo nevypadne...budete sbírat body a až po třetím kole, člověk s nějnižším počtem bodů vypadne.
Přihláška:
1. Váš Nick
2. Váš blog či web
3. Váš e-mail
4. Kterým programem budete vytvářet blendy
Vyplňte přihlášku a napište jí do komentářů.... Těším se na vás:-)))

Dárek for Honey:-*

1. srpna 2008 v 17:33 | Piperka |  For You
Ahoooj, jak jsem se dozvedela, tak v den mého svátku, tedy 26.cervence mela moje supééér kámoska a zároven moje milované Sbécko Honey 15. narozeniny!! Proto jí preju vsechno nejlepsí, hodne stestí, zdraví a vseho!! :-)) A také jsem jí vytvorila takový malý dárecek, tak snad se ti bude líbit! Happy Birthday!!:-)):-*