About Dr. Temperance Brennan

20. září 2008 v 13:45 | Piperka |  Dr.Temperance Brennan
Ahoj, tak já vám sem dávám nejaké info o Temperance alias Kustce:

Temperence Brennanová se narodila v roce 1976. (Takze v roce 2008 by jí bylo 32, ale seriál se zacal natácet v jiném roce, tedy se i v jiném odehrává.)
Narodila se Maxovi a Ruth a její pravé jméno je Joy Keenanová. Její rodice zmizeli tesne pred vánocemi, kdyz jí bylo 15. Má starsího bratra Russe, který kdyz mu bylo 19, odesel pracovat a opustil jí. Ona musela pestounské rodiny, ale pozdeji si jí vzal k výchove deda.
Nikdo uz jí nezná jako Joy, dokonce ani ona sama. Pro vsechny vcetne sebe uz je a vzdy bude Temperance Brennanová. To, ze je Joy Keenanová zjistila v posledním díle 1. serie. Její rodice prevzali identitu jiných lidí, kterí se sice narodili ve stejný rok, ale uz jsou po smrti. Kdyz jí byli 4 a jejímu bratrovi 7, stala se z ní Temperance a na to, ze kdy byla Joy postupem casu zapomnela...
Studovala na Woodsayské základní škole a nikdy nedostala zádnou dvojku. Bavili jí predmety, jako chemie nebo biologie. Vystudovala vysokou skolu a stala se soudní antropolozkou v Jeffersonove ústavu, kde je od roku 1998. Dá se ríct, ze je geniální:-D Má doktoráy ze 3 oboru. Kustka neverí v psychologii ani v boha.
Umí dost dobre strílet a ovladá tri druhy bojového umení, coz se jí hodí ve spolupráci se speciálním agentem FBI Seeley Boothem.
Umí mluvit spanelsky. Má ráda hudbu, nikdy nekouká na televizi, v minulém díle jsem se dozvedela, ze má ráda skládacky. Také má ráda potápení.
Stejne jako Booth má ráda cínu, koblihy a pivo:-D
Zdroj fotky: http://bones-sberatele.blog.cz/
Zdroj informací: vlastní hlava:-D + net...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ashley Ashley | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 16:23 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.