Říjen 2008

Jennifer Morrison 19.5.2005

29. října 2008 v 18:02 | Piperka |  2005
Ahoj.. já vím, že poslední dobou přidávám jenom věci o Sběratelech kostí a tak, ale tenhle blog není jenom o nich a Jennifer pořád zůstává jednou z mých nejoblíbenějších hereček a Dr.House jedním z mých nejoblíbenějších seriálů... Takže dneska vám sem dávám fotky z jedné akce, na které byla Jennifer, z roku 2005 a Jenn tam vypadá naprosto úžasně! Fakt jí to tam moc sluší. Je to docela dost fotek, tak posuďte sami, ale já nemám slov. Prostě jí to sekne;-)
Jsou tam myslím že ještě tři fotky kde je nejprve s Lisou Edelstein, s Jessem a pak ještě se všema z House M.D.:

Tak co? Líbí?

Sběratelé kostí>>01x02-Muž v autě

26. října 2008 v 21:30 | Piperka |  Epizody 1. serie
Ahooj, no tak dneska se asi nebudu zdržovat popisem epizody, když mám rovnou video...teda tenhle díl na serveru megavideo... vložila jsem ho tam zase stejně jako ten první díl 01x01-Pilot... no tak se podívejte jestli chcete, je fakt superovej! Jako všechny:-))
Tak když tak můžete psát názory no...:-D


About Special Agent Seeley Booth

26. října 2008 v 21:25 | Piperka |  Seeley Booth
Ahooj, no tak taky konečně přidávám něco jinýho než moje grafické výtvory... No, zjistila jsem, že tu pořád nic neni o Boothovi...teda spíš jsem se zhrozila:-D:-D Fakt jsem si myslela, že už jsem o něm psala, ale jak vidno tak ne...
  • Seeley Booth je Speciální Agent ve službách FBI a spolupracuje s Dr.Temperance "Kůstkou" Brennanovou a jejím týmem. On ale vědě nevěří nebo jak to říct... vědcům říká "šprti" a prostě na ně má svůj názor.
  • Dříve byl v armádě jako ranger a také jako sniper=odstřelovač. V jednom díle 1. serie řekl, že chce pochytat nejméně tolik zločinců a vrahů, kolik musel ve válce zabít lidí on. Přesto, že zachránil život tolika lidem, to že zabíjel v něm zůstalo.
  • Dříve byl také gembler, to znamená, že byl závislej na hrách, soutěžích, kartách, loterii, prostě hazardu a přišel o dost peněz... začal se ale léčit a teď už nehraje ani monopoli.
  • Má nemanželského syna, jmenuje se Parker a miluhe ho nadevšechno na světě. Parkerova matka se jmenuje Rebecca a odmítla si Seeleyho vzít...(což teda já osobně nechápu♥♥:-D)
  • Booth je věřící, přesněji katolík a téměř každou neděli chodí na mši.
  • No já osobně si myslím, že mezi Boothem a Brennanovou se něco vyvíj´í, nebo spíš, že jsou jak dva blbý na ledě:-D, ale těžko říct, jak to všechno bude v příštích seriích... nechme se překvapit;-)
No, myslim, že to už by mohlo stačit...možná občas něco přidám...ještě další body nebo tak.. tohle jsou spíš takové suché informace, abyste ho poznali, je lepší se na seriál koukat...:-))

Infarkt...

20. října 2008 v 21:51 | Piperka |  site - other
Ahoj, nebojte, nic vážnýho se neděje... jen jsem dneska málem z blog.cz dostala infarkt!!!!! Jdu se normálně podívat na svojí stránku, zadám http://krychle001.blog.cz/ a víte co se mi ukáže??? Blog nenalezen. Tento blog neexistuje!!! No já už jsem myslela!
No víte, jedný kamarádce se stalo, že se jí někdo nabouzal na blog a zrušil jí ho.. tak jsem se lekla, že se to stalo i mě a ta doba snažení, aby tenhle blog vypadal tak jak vypadá, by byla nadarmo.
Když to zase začlo fungovat, pořádně jsem si oddychla...asi si začnu zálohovat články...
Zejtra snad přidám něco víc...mějte se!

http://bones-sberatele.blog.cz

13. října 2008 v 18:39 | Piperka |  Spřátelené bločky
Ahooj, můj bloček a tudíž i já, máme nové skvělé Sbéčko! Je to fakt super blog o mém nejoblíbenějšm seriálu, Sběratelé kostí, který vede stejně super adminka Jenny!
Jsem moc ráda, že sme spřátelili bločky:-)))
Tak se tam určitě podívejte, stojí to za to!
Najdete tam spoustu super věcí o seriálu Bones, o hercích a tak, ale i super grafiku atd.
Je to prostě super blog a chodim na něj hrozně ráda...
>>>>>TADY<<<<<
Tak zatím pa

Happy Birthday Emily!

11. října 2008 v 13:41 | Piperka |  Emily Deschanel
Ahooj! Mám pro vás jednu dulezitou zprávu. Emily Deschanel alias Dr. Temprerance "Kustka" Brannanová má dneska narozeniny! Dnes oslavila, nebo mozná zrovna slaví svoje 32. narozeniny! Takze jí preju vsechno nejlepsí a krásné narozeniny:-))
Pred 32 lety, 11.10.1976 se narodila tahle úzasná a zároven moje nejoblíbenejsí herecka a jsem za to moc ráda!
Taky jsem jí vytvorila takové malé pránícko no...:

No myslím, ze se i celkem povedlo ne?

Paige & Henry>>Video

5. října 2008 v 18:43 | Piperka |  Videa
Ahoj, no tohle video je moje úplne první a taky zároven asi jediné dokoncené, co jsem kdy udelala... No, je to ze seriálu Charmed a delala jsem ho snad jeste drív, nez jsem zalozila tenhle blog, takze na konci je jakoby reklama na muj druhý blog a to http://charmed001.blog.cz, ale toho si nevsímejte...proste jsem ho sem chtela dát a vedet, co si o nem myslíte....:


Graphic...

5. října 2008 v 18:30 | Piperka |  Graphic
Sookie

Wallper With Booth & Bones

5. října 2008 v 18:23 | Piperka |  Grafika z internetu
Ahooj, dneska jsem na internetu nasla moooc krásnej wallper s Boothem a Kůstkou, není sice mojí tvorby, ale stejně jsem vám ho chtěla ukázat. Fakt se mi moc líbí. Tak co vy na něj??
Pište názory prosím!

Sběratelé kostí>>01x01-Pilot

3. října 2008 v 18:55 | Piperka |  Epizody 1. serie
Jak jste asi podle nadpisu pochopili, chci vám sem napsat popis úplně 1. dílu Sběratelů kostí, který nemá žádný oficiální název. Je to prostě Pilot neboli Pilotní díl.
V úplně prvním díle tohoto serálu se začínáme seznamovat se všemi hlavními postavami seriálu. Díl začíná na letišti, kam přijela Angela Montenegrová vyzvednout soudní antropoložku Dr. Temperance Brennanovou. Angela je její nelepší kamarádka. Pracují spolu v Jeffersnově institutu.
Nicméně, Angela jde pozdě a snaží se zjistit, kde může najít cestující, kteří přiletěli z Guatemaly a pokusila se to zjistit dost osobitým způsobem, ale to už jí Temp našla sama.
Temp a Angelu na letišti sledoval a později napadl jeden agent státní bezpečnosti. A tím se dostáváme k dalšímu poznatku. Ještě jsem snad neviděla díl, kde by Temp nenakopala nějakého chlápka do zadku:-D
No Temp se bránila, protože jí ten agent napadl a oni jí zatkli nejen za jeho napadení, ale i za to, že našli v její tašce lebku jednoho muže, kterého vykopala v Guatemale a posléze jí vyslíchali.
Tady je jedna taková hláška, která se mi celkem líbila z výslechu:
Agent:"Nelegálně převážíte lidské ostatky a napadla jste agenta z národní bezpečnosti...
Temp:"Je mi líto, že jsem vás ztrapnila před přáteli, ale příště se raději představte než mě napadnete." :-D
V tu chvíli přišel do místnosti speciální agent FBI Seeley Booth a okamžitě oslovil Temp, "Kůstko", ona ho sice napomenula, ale nepomohlo to. Nakonec se ukázalo, že to všechno připravil právě Booth, se kterým Temp spolupracuje a když jí přišel na státní bezpečnost, vypadal, jako že jí dostal z bryndy, ale ona ho prokoukla.
Booth jí vezl domů a chtěl po Kůstce aby mu pomohla s případem, ale ona řekla, že ne, když jí tak podvedl. On se jí zeptal co chce, a tak se dohodli, že Kůstka bude i u vyšetřování.
V jezeře za hřbitovem se našlo v síti tělo mladé ženy. Kůstka společně se svým týmem, který se skládá z Angely Montenegrové, ta podle lebky, kterou složila Temp, dala té neznámé ženě tvář na přístroji, který podle Angely nazývají Angelátor, protože ho prakticky vytvořila ona. Možná se to tak dokonce i jmenuje:-DTemp složila lebku, a Angela zrekonstruovala oblicej. Mezi tím sla ale Temp jeste domu, aby se vyspala, protože byla v institutu pres noc a skládala lebku. A tam si její bejvalej prisel pro televizi, ale ona nevedela, ze je to on a pretáhla ho baseballovou pálkou:-D

No řekněme, že to mohlo bolet mnohem víc, kdyby tam nebyla ta televize...
Další, kdo je v týmu je Dr. Jack Hoggins, která zkoumá brouky, houby a podobné věci, které se můžou oběvit na pozůstatcích a jako poslední je tam ještě ne úplně Dr. Zack Addy, který dělá Temp asistenta a ona ho zároveň učí. No zjistili, ze mrtvá zena je Clea Luisa Ealerová, která mela poměr se senátorem.
Booth samozřejmě okamžitě začne podezřívat senátora, že jí zabil. Společně s Kůstkou míří za rodiči Cleyi aby jim řekli, že jejich dcera je mrtvá.
No a dál??? Klikněte na celý článek...