Únor 2009

Už se těším... mizím do Itálie...

20. února 2009 v 20:05 | Piperka |  News in blog
Ahojky, jak se máte? Dneska píšu hlavně z toho důvodu, že nám začaly prázdniny a my jedeme
na hory:-) Už se hrozně těším, po dvou letech zase jedeme do Itálie a já se nemůžu dočkat...
To špatný na tom je to, že se vůbec nedostanu na internet. Nebo o tom tedy silně pochybudu... To nic nemění na tom, že se nemůžu dočkat. Na lyžích jsem nestála od lyžáku před dvěma - myslim, že dvěma - lety, tak nechci vidět, jak to bude vypadat. Jeden problém je ale to, že táta rozhodl, že lyže si půjčíme až tam, tak jen tiše doufám, že tam nějaké budou mít. Jinak aktuální stav sněhu v Livignu je ve městě 1.70 m a nahoře na svahu 2.20 m, takže se opravdu nemusíme bát, že bychom neměli na čem lyžovat:-D
Bude se mi po vás stýskat a doufám, že sem nepřestanete chodit, i když tu nebudou nové články...

Tak se mějte krásně a slibuju, že se pokusím si nic nezlomit...:-D
Pá...
Piperka

Design č.11

19. února 2009 v 17:49 | Piperka |  Layouts
Ahoj, no byla tu anketa, s čím mám dát nový design... Bylo tam rozhodování mezi Bones a Twilight a bylo to 4:4, tak jsem se rozhodla, že sem dám tenhle s Robertem, tak doufám, že se vám líbí...já nějak nevím, co si o něm myslet... poslední dobou mám grafickou krizi a tohle je po dlouhé době zase něco aspoň trochu povedeného...:
Name: Robert Pattinson - vampire
Feat: Robert Pattinson (Kellan Lutz & Jackson Rathbone)
Colours: White & LightBlue
Made By: Piperka
Program: Photoshop
Od: 19.února 2009
Do: Co já vím...
Záhlavko:

Závislost, válka a čokoláda...

17. února 2009 v 19:16 | Piperka |  News in blog
Abyste to pochopili, už jednou jsem sem psala, že budete muset snášet moje výlevy a zjistila
jsem, že už se tu dlouho žádný neobjevil. Ne že bych vás chtěla otravovat, jen se potřebuju vymluvit. Myslela jsem totiž, že dnešní den nepřežiju. Ve škole jsem včera válčila s únavou, tělocvikem, angličtinou a dějepisem.
Psali jsme totiž testy z obou dvou jmenovaných předmětů a já jsem nezvládla ani jeden. Byla jsem včera trochu... trochu hodně mimo. Z toho dějáku mám za 4... No, byla jsem včera vážně taková unavená, vysílená a nebylo mi zrovna nejlíp, nevím proč... možná to byl ještě důsledek tohodepresivního Valentýna, který byl v sobotu...:-D A tělocvik.. no z toho sme sice nepsali, ale byly sme v malé tělocvičně a cvičily na kruzích, což je pro mě téměř jako trest smrti... Nejsem zrovna atleticky zdatný jedinec, kvůli mé závislosti na sladkém, čímž se dostávám k bodu dvě... musím začít hubnout, jenže je to těžký, závislost je svině - omlouvám se za ten výraz. Mám ráda čokoládu, dalo by se říct, že jsem čokoholik a taky podle toho vypadám.. ale hrozně mě to štve. Už jsem serozhodla, že zhubnu. Musím, do října, nastupuju totiž - Ami a další teda taky - do tanečních...:-D

A další, snad ještě horší závislostí je kafe... teda přesněji kofein, já bez něj naprosto nemůžu bejt živa, teda jasně, můžu, ale jsem bez něj totálně bez energie, je to hrozný... a to ho zase tolik nepiju, teda čím dál víc a to je zlý... neměla bych, ale nemůžu si pomoct... prostě je to tak... A nejhorší na tom je, že jsem naprosto švorc, takže si ani nemám za co to kafe koupit:-D Ach jo, já jsem vážně nemožnej člověk... Občas nevim, jak to se mnou lidi můžou vydržet, to je vážně ve hvězdách. Jinak, pokud si říkáte, jestli se někdy dostanu i ke třetímu bodu nadpisu, ještě si chvíli počkáte...:-D Klidně to nečtěte, pokud vás to nezajímá.
Včera jsem dočetla jedno naprosto úžasné FanFiction Twilight na téhle stránce jménem "Smím tě políbit" od Hollis a je to naprosto skvělé, doporučuju... Nesehnala jsem souhlas, teda ani jsem o to moc nesnažila, abych to sem mohla dát, tak si to můžete přečíst tam... A to mě přivádí na další část mého výlevu.

Emily Deschanel v Pestrém světě

12. února 2009 v 22:44 | Piperka |  Emily Deschanel
No, tak po dlouhé době zase něco... Moje milované SB Jenny uveřejnila na svém blogu článek o Emily Deschanel, která se objevila v novém čísle časopisu Pestrý svět s titulkem Patoložka, a má strach z mrtvol! Také celý článek přepsala a vložila scan a dovolila mi, abych to uveřejnila i já, přišlo mi to celkem zajímavé:-)

Hvězda americké herečky Emily Deschanel stoupá prudce vzhůru. Svoji kariéru si půvabná 'Kůstka' ze seriálu Sběratelé kostí vybudovala právě na roli sebevědomé a neochvějné soudní antropoložky Temperance Brennan. Jenže málokdo ví, že hrát drsnou a cynickou vyšetřovatelku je pro Emily hororem!
Z lidských kostí má totiž strach. Už jenom pohled na umrlce vyvolává v herečce pocity děsu. "Ze všech, byť kašírovaných, mrtvol se jí někdy dělá zle od žaludku," prozradil člen štábu. Na oko suverénní kráska tak při prohrabávání 'lidských ostatků' zažívá muka. Těžce vykoupená sláva, jen co je pravda.


No nevím, co pravdy na tom je... Rozhodně jí to nevadí natolik, aby v Bones přestala hrát, což je dobře:-D
Tak co myslíte? Dobrý ne??

Colorizace with Cam Gigandet...

7. února 2009 v 20:10 | Piperka |  Colorky
Ahoj... no... poslední dobou mám celkem velkou, teda spíš obrovitánskou grafickou krizi... A to je docela blbý... teda pro mě, já jsem teda stejně neměla čas tvořit, ale když už... no zkrátim to, jsou z toho zrůdnosti.. Jediné, o čem si myslím, že se mi povedlo je colorka s Camem Gigandetem(James - Twilight). Je to úplně první colorka z černobílé fotky nějakého herce! A myslím, že na první pokus to neni tak zlý... nebo jo??
Cam Gigandet
No??

Twilight photoshoot 0.2 - Vanity Fair

7. února 2009 v 19:59 | Piperka |  Twilight
Aloha! Dneska vám přináším nádherný photoshoot herců z Twilight. Říkala jsem si, že bych mohla přidat zase něco, co souvisí s Twilight... Je to jeden z mých nejoblíbenějších... Tenhle shoot byl nafocen do časopisu Vanity Fair... myslím, že kvůli listopadovému nebo prosincovému číslu, nejsem si úplně jistá. Nafotila ho Peggy Sirota, někde jsem našla, že je prý focen v Africe, o tomhle já nic nevím...:-D
Snažila jsem se ten shoot sehnat celý, ale nevím, jestli se mi to podařilo. Musím ale říct, že to tam všem vážně hrozně moc sluší. Těch prvních pár fotek - přesněji 12, aspoň myslím - je v menším rozlišení, ale to vám snad nevadí. Tak se koukněte, pokud chcete, je vážně super. Podle mě jeden z nejhezčích...:
Jinak ten avatar je mojí tvorby, takže kopčít jenom se zdrojem...

(klik na celý článek)

Sběratelé kostí>>01x03 - Kluk na stromě

1. února 2009 v 11:37 | Piperka |  Epizody 1. serie
No tak dneska jsem se rozhodla zase přidat nějaký díl a jelikož jsem chtěla postupovat postupně - to je hezká formulace:-D - tak přidávám 3.díl 1.serie s názvem Kluk na stromě - Boy on Tree... Je to fakt super díl, i když tedy pozůstatky toho kluka nevypadají moc vábně... ale to většinou nikdy žádné...:-D


No tak se koukněte, jestli chcete no:-))