Červenec 2009

I am back!

18. července 2009 v 13:34 | Piperka |  News in blog
Asi si říkáte, co je to za ksicht:-D No odpověď je jednoduchá, já! A jsem zpáááátky! Přijeli jsme už včera pozdě večer, ale dokopala jsem se k napsání až dnes... byla jsem moc unavaná. Panečku, mě se po vás všech tak stýskalo, to bylo hrozný. Musím oběhnout všechny spřátelené stránky, mám absťák:-D
Ale musím vám říct, že v Nizozemí to bylo fakt úžasný! A mám taky asi 600 fotek:-D z celé dovolené, některé vybrané vám sem dám, jen tak pro zajímavost. Víte, já jsem hrozný cvok, strašně ráda fotím... a pak to podle toho vypadá... použitelná je tak polovina:-D Taky jsem si vybrala nějaké fotečky, se kterýma si budu hrát v PS, až budu mít čas... no nic... chcete slyšet nějaké příhody? No... Vlastně jsem na každý den vymyslela jednu vtipnou nebo celkem dobrou radu, která většinou vychází z nějaké humorné historky. Nechce se mi tu vypisovat, co všechno jsme každý den dělali, ale alespoň tedy to základní + ty rady.
No, vyrazili jsme 6.července ráno a k večeru jsme dorazili do Kolína nad Rýnem... tedy k večeru, spíš odpoledne. Táta nechtěl jet najednou, jelikož pořád nemá záda úplně v pořádku, tak nechtěl nic riskovat. Každopádně jsme se ubytovali na jednu noc v Kolíně, a také jsme si ho prohlédli, i když mamka z něj moc nadšená nebyla. Mě se tam celkem líbilo... obzvlášť ten kluk s kytarou, který jakmile jsem prošla, začal hrát, což si myslím, že byla jen náhoda, ale můžu si aspoň zkusit namlouvat, že ne:-D No a další den ráno jsme vyrazili dál a do městečka Sneek na severu Nizozemska, konkrétně ve Frísku, kde jsme měli také jednu noc v malém hotýlku a také jsme tam měli sraz s kamarády mých rodičů, kteří pak s námi jeli na tu loď. Mám celkem povedenou fotku západu slunce, i když je přes okno, no ale dám vám jí sem:-) Šli jsme na slavnostní večeři na zahájení dovolené:-D i když mě to moje jídlo, které jsem si dala, moc nechutnalo:-D a prošli si město.
No a ve středu 8.července na nás v přístavu čekala naše loď se jménem Gerbrig. :) Naložili jsme všechny věci a já se kochala pohledem na sousední loď, na které bylo asi 8 kluků, kterým mohlo být tak kolem 20-ti let:-D Pak měli táta s tím kamarádem dvouhodinový kurz, jak řídit loď... a teď bych to už přestala rozpitvávat, a začala s těma radama, které se vztahují na dobu plavby... najdete to v celém článku...:

Nepřítomnost: 6. - 19.července 2009

6. července 2009 v 0:19 | Piperka |  News in blog

Nepřítomnost: 6. - 19.července 2009

Nebudu to protahovat, nemám už čas. Dneska brzy ráno odjíždím na dva týdny do Holandska a až se vrátím, zase začnu přidávat... už to tu nebudu tak zanedbávat, slibuju;-)