Prosinec 2009

Depressed? Never...

27. prosince 2009 v 17:55 | Piperka |  Diary
Ahoj všichni, jak se máte? Já denska ne moc dobře... i když, jak se to vezme... ale nejsem deprimovaná, nikdy... já prosím vás! Co si to o mě myslíte :D I když Štědrej večer nastal, koledy přichystal a přehnal se tak rychle, že jsem to ani pořádně nestihla zaregistrovat. A na zbytek prázdnin, co myslíte, že mě čeká? 4. píšeme z matiky, 7. ze španělštiny, 8. z dějepisu a do 8. musím odevzdat 3 zápisy z četby a úkol na ZSV, kterej už teď vim, že prostě napsat nedokážu. Je to naprosto vyloučený, jsem v kopru... Ale tak, co štědrý den ptáte se? 24. prosince... hmm... no tak nazdobili jsme stromek, odpoledne přišla babička, rozbalovali jsme dárky, odjela babička, dali jsme si večeři a pak se koukali na televizi a pak si četli a tak dále... A co jsem dostala? No CD od skupiny Forever The Sickest Kids, kalendář na rok 2010 s Johnny Deppem :), pyžamo, Hostitele od Stephenie Meyer, sluchátka k mobilu, lístek na Holiday on Ice, 500 od babičky, ať si něco koupím sama... a naprosto dokonalou černo-šedo-bíle kostkovanou větší kabelku... takže z dárků mám radost. Ještě jsme ve škole měli besídku, tak tam jsem od Whit dostala dokonalý přívěšek na klíče:), od Ami náramky a přívěšek... no a pak ještě pár dalších pěkných věcí. No a dneska k nám přišli příbuzní z tátovi strany... původně jsme měli jet my tam, ale nakonec se to přehodilo... no a já jsem z jejich návštěvy vždycky příšerně unavená... proto ten nadpis... a ten avatar... ale už jsem si zakázala být v depresi... :D i když by k tomu byl důvod... jako že i tak trochu je, ale nebudu ho tu rozpatlávat. No hlavně doufám, že mě návštěva tety nedorazí. Jelikož je nějaká nachcípaná... a já už asi tejden přemlouvám chřipku, aby si dala pohov... protože zítra jdem s Whit do divadla a já se neskutečně těším... a nic! Upozorňuju že naprosto nic mi nezabrání v tom do toho divadla jít! Takže i kdybych se nemohla hnout a měla horečky, tak vstanu a prostě tam půjdu!
No ten avatar vpravo dělala Amber z ambersworld a mě se strašně líbil, tak se jím vrátím k tomu vánočnímu tématu :D Žádná kost mi nezaskočila... a bramborový salát už došel :D Dneska jsem ještě dostala nějaké korále od tety, vlastnoručně dělané... a pak taky kalendář. Který teda fakt netušim kam dám, vzhledem k tomu, že už mám ten s Johnnym... hrozně mě mrzí, že nemohl přijít i bratranec Michal, ale ten jede dneska večer do Tater nebo kam... možná už dokonce odjel... takže by to nestíhal... :( no nevadí. A na tom horním avataru jsem pěkně prosím já... kdybyste to nepoznali, jako že jste to možná nepoznali... Ta fotka vznikla dá se říct náhodou, protože jsem se na štědrej den na chvíli vypařila a šla do svýho pokoje... no a natáhla jsem se tam na podlahu. Jenže jsem se příšerně nudila... ale nechtělo se mi zvedat... tak jsem vytáhla mobil a jen tak jsem se prostě vyfotila... a vznikla z toho i celkem pěkná fotka, kdyby ten foťák na mém mobilu nebyl tak nekvalitní... A ani to nevypadá, že je možný, že jsem to fotila já... což já mám takové fotky nejradši... když se sice vyfotím sama ale není poznat, že jsem to fotila sama:D Přestože takové ty fotky ze shora, které já mám spojené s EMO stylem :D mají něco do sebe, jelikož na nic alespoň občas vypadám celkem normálně, dá se říct... no nic... už musím končit. Jen vám sem na závěr ještě dávám jednu písničku. Nějak jsem si nevykla jí přidávat k těmhle vykecávacím článkům.
Naprosto jsem se do ní zamilovala. Jmenuje se Piano man a je od Billyho Joela a je perfektní...


Merry Christmas and Happy New Year!

23. prosince 2009 v 19:29 | Piperka

Ahoj. Tak jsem to s tím předsevzetím, že budu přidávat častěji nějak moc nevychytala co? Ale fakt nebyl čas. Vůbec nebyl čas a stále není čas. Affs na twilight001 jsem neobíhala už bůh ví jak dlouho a za posledních pár dní jsem sotva stihla přidat jeden článek. Kvůli nadcházejícím svátkům to bylo hektické a měla jsem toho moc... Alé... samozřejmě si nemůžu odpustit napsat dneska. Napsala bych teda až zítra, ale zítra nebudu mít čas.:-D
Co všechno se za tu dobu, co jsem se neozvala stalo? Hodně věcí, vážně kvanta věcí, miliony věcí...:-D Ne zase tolik toho nebylo, ale tak kromě toho, že už jsou konečně prázdniny, jsem měla v neděli Vánoční ples... vezmu to pozpátku...:-D a také jsem byla týden před tím ve Vídni na Vánočních trzích a výstavě Impresionistů, která byla tedy opravdu perfektní. Co se týče mého vztahu k Bones, vy víte, že dříve jsem tu o nich psala pořád, ten se snad ještě prohloubil a vidím to tak, že se tu opět začne něco ohledně Sběratelů objevovat;-) 3. serie skončila minulou středu, dneska už je bohužel nedávají, no hlavně doufám, že po prázdninách začnou rovnou s 4. serií a nebudou zase opakovat. I když mě teda dost překvapil konec 3. serie :-( a první dva díly 4. serie jsem už viděla, v originále... já vím, jsem podvodník, ale co se dá dělat... tak ale stejně se těším až bude u nás:-D
Další věcí, která mě naprosto vtáhla je seriál The Vampire Diaries, což je už podle názvu upírský seriál a já jsem do něj vážně naprosto zažraná:-D Jsem takovej upírofil, dá se říct, jelikož jsem už shlédla i jednu sérii seriálu True Blood. Ale momentálně jsem se rozhodla, že se nebudu dívat ani na Twilight, ani na TVD a ani na True Blood alespoň dva týdny, jelikož mi z toho vážně začíná tak trochu hrabat:-D Jo to se vlastně ještě stalo! Byla jsem na New Moon... a líbilo se mi to :) Vážně ano, fakt se mi to líbilo. Já jen... no prostě když to srovnám s jinými filmy, není to žádný terno, ale mě se to líbilo, tak co na tom sejde? :-D
27. prosince se s tátou chystáme jít na Avatara... už se strašně těším... a na 28.prosince 2009 se těším snad ještě víc, jelikož jdeme s Whit do divadla na hru jménem Splašené nůžky!

Co se týče Vánočního šílenství, ještě dneska jsem dokupovala dárek pro mámu, takže si to asi dovedete představit:-D Mám nové boty a z Vánočního plesu mám puchýže a v těch botách jsem si to ještě zhoršila, takže asi chápete, jak jsem se cítila, když jsem celý den chodila po Chodově - tedy už v pondělí a včera - a nakupovala dárky:-D No ale mám všechno... takže super:) a na zítřek se vážně těším. Přijde k nám babička, jako každý rok a tentokrát u nás bude možná celý večer a ne jenom na rozdávání dárků... My, tím myslím mě a mého bratra, nebo alespoň mě... jsme nikdy nezažili Vánoce ve správném pořadí. Víte, nejdřív večeře a pak dárky... kvůli tomu, že babička jela jak k nám tak ke strejdovi, sme měli vždycky nejdřív dárky a pak, když táta odvezl babičku, sme měli večeři. Letos to bude třeba konečně správně :)

A tím se vlastně dostávám k tomu, co jsem chtěla hlavně říct... chtěla jsem vám popřát, abyste si hlavně užili Vánoční svátky, rodinnou pohodu, aby vám nezaskočila kost, abyste se zbytečně nestresovali a tak podobně! Také šťastný Nový rok vám chci popřát, přestože si myslím, že asi budu psát i na Silvestra. Ale přes svátky nebudu moct moc přidávat... 24. a 26. určitě ne... a pak se uvidí... asi toho budu mít celkem dost... takže si užijte Vánoce a hodně dárků a radosti!


Tahle skladba sice není vánoční tak, jako ta první, ale já jí miluju. Je to skladba s názvem The Meadow od Alexandera Desplata. Je to součást New Moon soundtracku a já se to momentálně učím na klavír... no dá se říct, že už to umím... i když jen takovou zjednodušenou verzi, dá se říct. Tedy jak se to vezme... no to je celkem vedlejší...:-D
Veselé Vánoce!

Ještě vám sem přihazuju nějakou mou poslední grafiku... no je to jen pár avatarů, není to nic moc, ale celkem se mi to líbí... už musím letět, tak pá..:)