Dr. Allison Cameronová

O Dr. Allison Cameronové

2. března 2008 v 20:41 | Piperka
Když Allison studovala medicínu řadila mezi elitu. Dr. Cameronová se specializuje na imunologie. Dříve pracovala jako internistka na Mayo Clinic, odkud se rozhodla odejít a poohlédnout se po lukrativnější práci. Allison byla vdaná, ale její manželství netrvalo dlouho, protože její muž měl rakovinu a zemřel půl roku po svatbě. Ještě než její muž zemřel, Allison čekala dítě, o které ale ještě před jeho narozením přišla.
Po manželově smrti se upnula na svou práci. Přijali ji v Princetonské nemocnici a zařadili jí do diagnostického týmu Dr. House. Má velkou představu o budoucnosti, ale bojí se, že si díky práci "nestihne" založit rodinu. Je velmi energická, ale také citlivá, upřímná a poctivá. S pacienty vychází skvěle, ale nerada jim nosí špatné zprávy. Má silné morální zásady a stojí si za nimi velmi tvrdě, i kdyby měla jít proti rozhodnutím Dr. House. Mezi její povinnosti patří i krotit Dr House, co se jeho vyjadřování i rozhodování týče, ale ne vždy se jí to daří.
Byla zamilovaná do Dr. House, ale ten o ní nejevil zájem. Už několikrát měla poěr se svým kolegou Robertem Chasem. (Jednou se s ním vyspala, když se sjela nějakou drogou, protože měla podezření na HIV, protože na ní pozitivní pacient plivnul krev).
 
 

Reklama